top of page

PANORAMA FERRETTI VILLAGE

RODINNÝ HOTEL***

Ideální místo pro odpočinek daleko od ruchu městečka, kde můžete nepřetržitě pozorovat mořské pobřeží a relaxovat u toho v bazénu nebo v zeleni zahrady. Malý hotel s velmi milou domácí atmosférou se nachází na jednom ze zelených kopců, které se zvedají nedaleko od moře.  Z místa je výhled na adriatické pobřeží, kopce s olivovými stromy a vinicemi. Nejen poloha hotelu s panoramatickým výhledem, ale i kulinářské speciality připravované z vlastní produkce jsou jedním z důvodů, proč toto místo navštívit. Vzdálenost od moře je 2 km (hotel zajišťuje zdarma shuttle bus pendlující mezi ubytováním a pobřežím).

Služby hotelu: restaurace, recepce, bazén, vířivka, zahrada, solárium, půjčovna elektrokol, skútrů, shuttle bus mezi hotelem a pláží.

pokoje: dvojlůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové s tv, minibarem, vlastní koupelnou a wc.

PANORAMA FERRETTI VILLAGE

RODINNÝ HOTEL***

Ideální místo pro odpočinek daleko od ruchu městečka, kde můžete nepřetržitě pozorovat mořské pobřeží a relaxovat u toho v bazénu nebo v zeleni zahrady. Malý hotel s velmi milou domácí atmosférou se nachází na jednom ze zelených kopců, které se zvedají nedaleko od moře.  Z místa je výhled na adriatické pobřeží, kopce s olivovými stromy a vinicemi. Nejen poloha hotelu s panoramatickým výhledem, ale i kulinářské speciality připravované z vlastní produkce jsou jedním z důvodů, proč toto místo navštívit. Vzdálenost od moře je 2 km (hotel zajišťuje zdarma shuttle bus pendlující mezi ubytováním a pobřežím).

Služby hotelu: restaurace, recepce, bazén, vířivka, zahrada, solárium, půjčovna elektrokol, skútrů, shuttle bus mezi hotelem a pláží.

pokoje: dvojlůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové s tv, minibarem, vlastní koupelnou a wc.

bottom of page